Portfel

Portfel to wewnętrzne konto typu prepaid (przedpłacone) przypisane do użytkownika. Pozwala ono na szybsze dokonywanie płatności korzystając z wcześniej wpłaconych środków.

Doładowywanie portfela

Aby doładować swoje konto wewnętrzne należy kliknąć w przycisk „Doładowanie portfela” znajdujący się na stronie Twojego konta. Następnie w pole „Doładowanie portfela” należy wprowadzić żądaną kwotę doładowania oraz zatwierdzić. Doładowanie pojawi się w koszyku jako nowa pozycja.

UWAGA! pamiętaj, że nie będziesz mógł zażadać faktury za ogłoszenia opłacane portfelem. Możesz natomiast otrzymać fakturę na kwotę doładowania. Jeśli nie zażądałeś faktury za doładowanie, masz prawo do wystąpienia z takim żądaniem w okresie 7 dni od daty doładowania. W tym celu wyślij wiadomość do bok@zoltyjez.com.pl

Historia transakcji

Portfel wyposażony został w mechanizm logowania transakcji. Po kliknięciu w przycisk „Portfel - Historia transakcji” znajdujący się na stronie Twojego konta zobaczysz historię wszystkich Twoich transakcji które miały wpływ na stan Twojego konta.

platnosci/portfel.txt · ostatnio zmienione: 2016/10/14 11:10 przez admin

Copyright © 2012 AB Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.